Navigation

Nasze umowy społeczne

  • Umowa wyborcza 2018-2023 – Szczęśliwa Siódemka dla Jaworzna!

    To były udane cztery lata dla wszystkich Jaworznian. Najlepsze z szesnastu, gdy Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto i jego koalicjanci Prawo i Sprawiedliwość i środowiska solidarnościowe wzięły odpowiedzialność za rozwój Jaworzna. Tyle właśnie lat naprawiania miasta za nami. Dziś już chyba żaden z Jaworznian nie ma wątpliwości na czym nam przez te lata zależało i na czym zależy. Jaworzno – szczęśliwe miasto dumnych ludzi! Wspólnie zmieniliśmy Jaworzno z zapuszczonego, biednego i szarego miejsca na takie, w którym ludzie chcą żyć i z którego są dumni.

    Czytaj więcej


Bądźmy razem!


Paweł SilbertPrezes Zarządu JMM

Z wykształcenia magister ekonomii o specjalności finanse. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Górniczo-Hutniczej w zakresie zarządzania funduszami Unii Europejskiej oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie retoryki.

W 1998 uzyskał mandat radnego Jaworzna. Na skutek pierwszych bezpośrednich wyborach samorządowych w 2002 został prezydentem miasta. W następnych wyborach w 2006 skutecznie ubiegał się o reelekcję jako kandydat lokalnego komitetu Jaworzno Moje Miasto.

Bezpartyjny, kieruje Stowarzyszeniem Jaworzno Moje Miasto, należy do NSZZ "Solidarność".

93%

dorosłych mieszkańców Jaworzna dobrze ocenia wprowadzanie w Jaworznie komunikacji ekologicznej

97%

dorosłych mieszkańców Jaworzna uważa, że Jaworzno jest dobrym miejscem do życia

95%

dorosłych mieszkańców Jaworzna uważa, kierunek rozwoju Jaworzna jest dobry

Badanie opinii mieszkańców Jaworzna o stanie miasta, warunkach życia i oczekiwaniach wobec władz miejskich TNS Polska dla Urzędu Miasta Jaworzno. Sierpień 2016