• Z naszym programem wśród ludzi

  Spotkania w dzielnicach utwierdzają nas w przekonaniu, że nasz program jest potrzebny i akceptowany wśród mieszkańców. Przede wszystkim jest nastawiony na rozwój Jaworzna i bardzo realny. Wiemy, że jest jeszcze dużo do zrobienia – przypominacie nam Państwo o tym, zgłaszając propozycje, które są dla nas bardzo ważne i cenne.

  Nasza kampania wyborcza to bardzo pozytywny przekaz, oparty na przyszłościowych propozycjach dla Jaworzna. Skrupulatnie rozliczyliśmy się z zobowiązań zawartych w umowie wyborczej na lata 2014-2018. Zaprezentowaliśmy też kandydatów do Rady Miejskiej, którzy aktywnie pracują w całym Jaworznie. Odważnie wyszliśmy z naszym programem, tworzonym przez ludzi i dla ludzi kochających Jaworzno.

  Szczęśliwa Siódemka – tak nazwaliśmy nasze główne założenia programowe obejmujące najważniejsze sfery naszego życia. Chcemy nadal zmieniać Jaworzno, by rozwijało się, a mieszkańcy byli z niego dumni. Gwarantujemy ciężką pracę o czym mogliście się Państwo już wielokrotnie przekonać.

  Z rozmów i spotkań z Państwem, wiemy że z niczym nie przesadziliśmy, nasze propozycje są spójne z oczekiwaniami i realne finansowo. Zwracacie Państwo uwagę, że w programach innych ugrupowań, propozycje znacznie wykraczają poza możliwości miasta. Pytacie skąd wziąć na to pieniądze? Do tej pory my również nie usłyszeliśmy argumentów i nie zobaczyliśmy wyliczeń. Wiemy za to, że nasz program jest oparty na solidnych fundamentach finansowych i projektowych. Więc razem budujmy miasto szczęśliwych ludzi.

   

   

Comments are closed.