• Dzień dziecka 2020, czyli jak się bawimy w tym roku?

  Kochani, nasze tradycyjne spotkanie na jaworznickim rynku zastępujemy innymi formami zabawy. Poniżej prezentujemy nasze atrakcje dla Was na ten dzień. Liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie! Pamiętajcie, że nagrody czekają 🙂 Czytajcie więc co dla Was przygotowaliśmy i rezerwujcie czas!


  Przygotowaliśmy specjalną gazetę na DZIEŃ DZIECKA, a w niej:

  • gra planszówka – otwórzcie gazetę, w środku na trzeciej stronie znajdziecie planszę do gry, znajdźcie w domu dowolne pionki, kostkę do gry i już gotowe! Możecie zameldować się na Mecie i rozpocząć zabawę. Do gry zaproście całą rodzinkę;
  • wzory masek dla całej rodziny – na drugiej stronie znajdziecie przykładowe maski dla Super Mamy, Super Taty i Super Dzieci. Jeśli te wzory nie przypadły Wam do gustu, zaglądnijcie tutaj i wybierzcie takie, które Wam się spodobają. Wytnijcie, naklejcie, pamiętajcie o wycięciu oczodołów :), jeszcze gumka i już. Teraz zróbcie fajne zdjęcie w maskach i przyślijcie je do nas na adres: biuro@ jmm.jaworzno.pl. Macie czas do 2 czerwca (wtorek). Ocenimy je i wyłonimy laureatów. Na zwycięzców czekają nagrody. Wyniki podamy na stronie www.jmm.jaworzno.pl i FB JMM 6 czerwca (piątek). Poinformujemy Was także mailowo o odbiorze nagród.
  • kolorowanka – na ostatniej stronie wkładki znajdziecie obrazek do pokolorowania według własnego pomysłu, po inne wzory można sięgnąć także tutaj

  UWAGA: Gazeta z opisanymi powyżej atrakcjami jest kolportowana na terenie miasta. Jeśli nie trafi do Ciebie możesz ją pobrać tutaj i wydrukować.

  Quiz dla dzieci i NIESPODZIANKA

  W Dniu Dziecka, 1 czerwca (poniedziałek), o godz. 17:00 zapraszamy wszystkie chętne dzieci z rodzinami na Quiz on-line, prowadzony przez Annę Pycię z MyDay.

  Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział?

  Przed 17:00 wejdźcie na profil FB Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto i dołączcie do konkursu, stosując się do zawartej tam instrukcji. Oj, będzie się działo! Na zwycięzców czekają oczywiście nagrody. Te będą przyznane jednak dopiero po Niespodziance!

  Bo to jeszcze nie koniec! Fabryka Talentów z Basią Janygą przygotowała dla Was super NIESPODZIANKĘ.
  Zaraz po zakończeniu Quizu, zostaniemy przeniesieni do Fabryki. A tutaj czekają nas m.in. warsztaty z robienia instrumentów i wirtualna wycieczka po muzycznej krainie. Dodatkowo Miś Teddy Eddie zaprosi do wspólnego śpiewania WASZEJ NOWEJ PIOSENKI! Tę będzie można samemu zaśpiewać i umieść na swoim FB, oznakować #JaworznoMiastoMuzyki2020 byśmy mogli ją odszukać i Was nagrodzić. Czas na challenge z piosenką macie do 10 czerwca. Rozstrzygnięcie tego konkursu nastąpi 12 czerwca. Wyniki opublikujemy na www.jmm.jaworzno.pl oraz FB JMM lub Fabryki Talentów.

  1 czerwca bądźcie z nami i świętujcie Dzień Dziecka z JMM, MyDay, Fabryką Talentów.