• IMG 0104 Kopiowanie

  Finał Akcji WF na 100 % 2015/ 2016

  IMG 0104 KopiowanieStowarzyszenie JMM w ramach działań zespołu ds. zdrowia i opieki społecznej zorganizowało akcję, której celem jest promowanie wśród uczniów aktywnego uczestnictwa w zajęciach wf – u i zachęcanie, by w ten sposób młodzież dbała o swoje zdrowie i kondycję.

  Akcję wspierał Urząd Miejski, Zespół Lecznictwa Otwartego, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jaworznie oraz doradca metodyczny z wychowania fizycznego.

  Po kilku miesiącach zaciętej walki i cząstkowych podsumowaniach rywalizacji, przyszedł czas na ogłoszenie wyników. W trakcie uroczystej gali rozdane zostały nagrody oraz wyróżnienia, ale również przedstawione zostały wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczniów – badanie ankietowe miało na celu sprawdzenie jak bardzo uczniowie są zainteresowani lekcjami wf – u i w ogóle sportem. Zaprezentowana została również prelekcja doradcy metodycznego, na temat problemów wychowawczych, z jakimi styka się nauczyciel wf – u.

  Nagrody – ale i wyróżnienia dla najlepszych sportowców, czy za najlepszą frekwencję – wręczył zwycięzcom Pan Tadeusz Kaczmarek – Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna, Ewa Zuber – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, Jacek Nowak – Prezes Zespołu Lecznictwa Otwartego oraz Celina Galera – CeboDyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Jaworznie. Gościem uroczystości był Poseł na Sejm RP, Pan Dariusz Starzycki.

  III. edycja akcji “WF na 100%”:

   

  1. Gimnazjum nr 2

  2. Gimnazjum nr 4

  3. Gimnazjum nr 9

  4. Gimnazjum nr 1

  5. Gimnazjum nr 10

  6. Gimnazjum nr 5

   

  Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję na kolejne edycje akcji „WF na 100 %”.

  IMG 0109 Kopiowanie