• Andrzej Duda w Jaworznie!

    Andrzej Duda, kandydat PiS na Prezydenta RP, przyjedzie do Jaworzna. Już jutro – w piątek 1 maja – ok. godz. 18.30 spotka się z mieszkańcami na jaworznickim Rynku.

     

    Przyjazd Andrzeja Dudy do Jaworzna to efekt starań Przewodniczącego PiS w Jaworznie Dariusza Starzyckiego. Już w lutym, podczas konwentu samorządowców w Będzinie, Dariusz Starzycki wraz z Prezydentem Jaworzna Pawłem Silbertem wręczyli Andrzejowi Dudzie „Jaworznicki Honorowy Komitet Poparcia” jego kandydatury na Prezydenta RP. Podczas tego spotkania szef jaworznickiego PiS zaprosił Andrzeja Dudę do Jaworzna. Swój duży udział w zorganizowaniu wizyty kandydata na Prezydenta RP miała również Poseł Ewa Malik. Ostatnio zaproszenie ponowili przedstawiciele jaworznickiej Solidarności.

    Przeprowadziliśmy wiele akcji promujących kandydaturę Andrzeja Dudy w Jaworznie. Jestem bardzo zadowolony z pracy ugrupowania, którym kieruję, również kampania naszego kandydata jest prowadzona bardzo dynamicznie – mówi Dariusz Starzycki. Spotkałem się z pozytywnymi reakcjami mieszkańców i mogę stwierdzić, że w mieście jest bardzo dobry klimat dla Prawa i Sprawiedliwości i duża szansa na wygraną Andrzeja Dudy. Serdecznie zapraszam 1 maja o godzinie 18.30 na spotkanie z Kandydatem na Prezydenta RP.