• .

  Mecz dla hospicjum

  .Członkowie Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto i jaworznickiego Prawa i Sprawiedliwości podczas niedzielnego meczu pokazali klasę i zapewnili kibicom ogromne emocje. Podczas starcia drużyny JMM z drużyną PiS padło 8 bramek, a wygraną okazała się drużyna JMM, uzyskująca wynik 5 do 3. Dochód z imprezy wesprze jaworznickie hospicjum. 

  Choć pogoda nie zapowiadała się dobrze drużyny przystąpiły do pojedynku i rozegrały emocjonujące spotkanie. Kibicie mieli okazję zobaczyć znane, jaworznickie postacie w sportowych okolicznościach oraz podziwiać ich kondycję i piłkarskie zacięcie. To trwające godzinę spotkanie, okazało się być satysfakcjonujące zarówno dla zawodników, w pocie czoła walczących o każdą bramkę, jak i dla kibiców, którzy mogli podziwiać liczne akcje i strzelone bramki.

  Emocje umiejętnie dawkował komentator Grzegorz Stano, a sędziowie Krzysztof Kasprzyk i Mirosław Roczkalski sprawiedliwie osądzali każdą potyczkę. Bohaterskie strzały w drużynie JMM oddali Grzegorz Radko, Paweł Silbert, Dawid Serafin, Łukasz Kolarczyk, a jedną bramkę PiS strzeliło sobie, jako bramkę samobójczą. W drużynie PiS strzelcami byli Nikodem Motyka oraz Wojciech Błachnio. Nie obyło się też bez sprawiedliwej kary dla Dawida Serafina, który za zdjęcie koszulki dostał żółtą kartkę 🙂

  Kibicie, mimo iż początkowo pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, dopisali i z zainteresowaniem oglądali starcie. Sporo osób też zwróciło uwagę na atrakcje przygotowane na ten dzień. Można było pobawić się na ściance wspinaczkowej, zagrać w gry planszowe, zrobić sobie oryginalną fryzurę lub wymalować twarz. Spotkanie uatrakcyjnił muzyką dj Martin.

  Inicjatywa JMM i PiS była świetną okazją do wspólnej zabawy, ale i wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy. W wesołej atmosferze sportowej rywalizacji, znalazło się bowiem sporo miejsca na pamięć o ważnym celu, jakim była pomoc Hospicjum.

  Z niecierpliwością czekamy na zapowiadany rewanż drużyny PiS.

  A oto pełne składy poszczególnych drużyn:

  Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto

  Sebastian Kuś, Grzegorz Radko, Maciej Brul, Sebastian Czarnik, Artur Dzikowski, Sebastian Pycia, Mirosław Kopiec, Łukasz Kolarczyk, Paweł Silbert (Kapitan), Tadeusz Kaczmarek, Rafał Łabaj, Dawid Serafin, Wojciech Paleczny i Tomasz Jewuła.

  Prawo i Sprawiedliwość

  Wiesław Więckowski, Zbigniew Bluj, Szymon Smoliło, Franciszek Nadziejko, Ryszard Maciejowski, Wojciech Błachnio, Łukasz Wysocki, Nikodem Motyka, Dariusz Starzycki (Kapitan), Grzegorz Wyrobiec, Mirosław Sobczak, Marcin Kuryło i Jacek Madejczyk.

  Dziękujemy za współpracę przy organizacji imprezy:

   

  Prowadzenie imprezy Grzegorz Stano

  Sędziowie Mirosław Roczkalski i Krzysztof Kasprzyk

  MyDay.pl Anna Pycia

  Malutkie Misie – żłobek dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat

  DJ Martin

  Niepubliczne Przedszkole Pod Arkadami Joanna Gancarczyk

  Fryzolandia Daria Kosowska

  Popcorn Beata Myszka

  Wellness Klub Bartłomiej Zagarlicki

  Ścianka wspinaczkowa Dariusz Kafarowski

  Gry planszowe Marigol.pl

  Służby medyczne ZLO

  Koordynacją całości przedsięwzięcia zajął się Pan Sebastian Pycia.

   

  ZAPRASZAMY DO GALERII