• Demo Image

  W nowej szacie… graficznej

  Demo Image

  Funkcjonalność i intuicyjność – takie dwa główne założenia przyświecały autorom nowego serwisu internetowego Stowarzyszenia JMM. Witryna ta będzie źródłem ciekawych i rzetelnych  informacji nie tylko z miasta, ale także „z życia” JMM-u.

  Postęp technologiczny sprawił, że poprzednia wersja serwisu stała się mocno przestarzała i wymagała gruntownej przebudowy. Jak zwykle największy nacisk stawiamy na bieżące informacje i dlatego też ten obszar jest najbardziej wyeksponowany.

  Pamiętamy jednak o zobowiązaniach wobec mieszkańców, dlatego też nie ukrywamy naszych umów wyborczych i planów, z którymi trzy lata temu szliśmy do kolejnych wyborów samorządowych.
  Chcemy zaistnieć także na Facebooku – wkrótce pojawi się tam oficjalny profil Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że dołączą do nas nie tylko obecni członkowie Stowarzyszenia, ale także ci, którzy dopiero myślą o współpracy z nami.
  Oczywiście jesteśmy ciekawi Państwa opinii i spostrzeżeń na temat strony. Możecie Państwo wyrazić je piszą na adres mailowy dostępny w zakładce „Kontakt”. Wszystkie opinie – również krytyczne – mile widziane !