Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mecz dla hospicjum

.Członkowie Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto i jaworznickiego Prawa i Sprawiedliwości podczas niedzielnego meczu pokazali klasę i zapewnili kibicom ogromne emocje. Podczas starcia drużyny JMM z drużyną PiS padło 8 bramek, a wygraną okazała się drużyna JMM, uzyskująca wynik 5 do 3. Dochód z imprezy wesprze jaworznickie hospicjum. 

Choć pogoda nie zapowiadała się dobrze drużyny przystąpiły do pojedynku i rozegrały emocjonujące spotkanie. Kibicie mieli okazję zobaczyć znane, jaworznickie postacie w sportowych okolicznościach oraz podziwiać ich kondycję i piłkarskie zacięcie. To trwające godzinę spotkanie, okazało się być satysfakcjonujące zarówno dla zawodników, w pocie czoła walczących o każdą bramkę, jak i dla kibiców, którzy mogli podziwiać liczne akcje i strzelone bramki.

Emocje umiejętnie dawkował komentator Grzegorz Stano, a sędziowie Krzysztof Kasprzyk i Mirosław Roczkalski sprawiedliwie osądzali każdą potyczkę. Bohaterskie strzały w drużynie JMM oddali Grzegorz Radko, Paweł Silbert, Dawid Serafin, Łukasz Kolarczyk, a jedną bramkę PiS strzeliło sobie, jako bramkę samobójczą. W drużynie PiS strzelcami byli Nikodem Motyka oraz Wojciech Błachnio. Nie obyło się też bez sprawiedliwej kary dla Dawida Serafina, który za zdjęcie koszulki dostał żółtą kartkę :)

Kibicie, mimo iż początkowo pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, dopisali i z zainteresowaniem oglądali starcie. Sporo osób też zwróciło uwagę na atrakcje przygotowane na ten dzień. Można było pobawić się na ściance wspinaczkowej, zagrać w gry planszowe, zrobić sobie oryginalną fryzurę lub wymalować twarz. Spotkanie uatrakcyjnił muzyką dj Martin.

Inicjatywa JMM i PiS była świetną okazją do wspólnej zabawy, ale i wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy. W wesołej atmosferze sportowej rywalizacji, znalazło się bowiem sporo miejsca na pamięć o ważnym celu, jakim była pomoc Hospicjum.

Z niecierpliwością czekamy na zapowiadany rewanż drużyny PiS.

A oto pełne składy poszczególnych drużyn:

Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto

Sebastian Kuś, Grzegorz Radko, Maciej Brul, Sebastian Czarnik, Artur Dzikowski, Sebastian Pycia, Mirosław Kopiec, Łukasz Kolarczyk, Paweł Silbert (Kapitan), Tadeusz Kaczmarek, Rafał Łabaj, Dawid Serafin, Wojciech Paleczny i Tomasz Jewuła.

Prawo i Sprawiedliwość

Wiesław Więckowski, Zbigniew Bluj, Szymon Smoliło, Franciszek Nadziejko, Ryszard Maciejowski, Wojciech Błachnio, Łukasz Wysocki, Nikodem Motyka, Dariusz Starzycki (Kapitan), Grzegorz Wyrobiec, Mirosław Sobczak, Marcin Kuryło i Jacek Madejczyk.


Dziękujemy za współpracę przy organizacji imprezy:

 

Prowadzenie imprezy Grzegorz Stano

Sędziowie Mirosław Roczkalski i Krzysztof Kasprzyk

MyDay.pl Anna Pycia

Malutkie Misie - żłobek dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat

DJ Martin

Niepubliczne Przedszkole Pod Arkadami Joanna Gancarczyk

Fryzolandia Daria Kosowska

Popcorn Beata Myszka

Wellness Klub Bartłomiej Zagarlicki

Ścianka wspinaczkowa Dariusz Kafarowski

Gry planszowe Marigol.pl

Służby medyczne ZLO

Koordynacją całości przedsięwzięcia zajął się Pan Sebastian Pycia.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII