Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Maraton Fitness za nami!

.35 uczestniczek ukończyło I Jaworznicki Maraton Fitness. W sobotę, 12 lipca Pan Mariusz Kowalski, w imieniu Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto oraz partnerów zaprosił na jaworznicki rynek wszystkich tych, którzy kochają wolne chwile przeznaczać na aktywność fizyczną. Pogoda i humory dopisały!

Już od godziny 10:00 rynek rozbrzmiewał tanecznymi rytmami wabiąc głównie mieszkanki Jaworzna. Przez kolejne kilka godzin grupa doskonałych instruktorów od wzmacniania kondycji i rozwoju osobistego, poprowadziła trzydziestominutowe bloki ćwiczeń mobilizując do wzmożonego wysiłku wszystkich uczestników.

Maraton fitness najbardziej przypadł do gustu właśnie płci pięknej, ale znaleźli się także panowie, którzy wprawdzie nieśmiało, ale z coraz większym przekonaniem oddawali się układom w rytm niezwykle tanecznej muzyki. Ostatecznie maraton ukończyła ponad 30-osobowa grupa. Gratulujemy!

Uczestnicy I Jaworznickiego Maratonu Fitness trzymają organizatora za słowo, że sobotni maraton nie był jedynie jednorazową akcją, ale że sukcesywnie taką właśnie zabawą będą obejmowane poszczególne dzielnice miasta.

Zabawę na rynku uświetnili:
KrisFIT CLUB
Ośrodek Ćwiczeń Siłowych Euro Gym
Shape Up Fitness
My Day
Klub Wellness

Nad bezpieczeństwem czuwała opieka medyczna i służby mundurowe

 

Zapraszamy do GALERII