Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z piosenką przy drwalu

.Już za dwa tygodnie odbędzie się pierwsze wydarzenie organizowane przez członków Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto. Będzie to spotkanie na rynku w okolicach zaczynającego wypuszczać zielone kiełki jawora, na które zapraszamy wszystkich lubiących śpiewać.

Członkowie i sympatycy zaproponują wspólne muzykowanie przy jaworze, przy drwalu, z towarzyszeniem gitar klasycznych i drobnych instrumentów wykorzystywanych w tak zwanej piosence turystycznej, czy poezji śpiewanej.

Bez sceny, bez elektrycznego nagłośnienia, ot, po prostu, jak przy ognisku, przypomnimy sobie największe rajdowe przeboje, dziś trochę już zapomniane, ale wciąż świeże, wesołe, czasem humorystyczne, czasem wzruszające.

Każdego, kto kiedyś wędrował po górach, na Mazurach, czy nadmorskimi szlakami, zapraszamy 24 kwietnia na godzinę 18.00 w okolice jawora. Będzie wesoło, będzie zabawa, będzie się działo.