Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Frekwencja szkół w IV edycji Programu WF na 100%

2016-10-25 13-35-39-113246 1000x"Sport to zdrowie" - dlatego też Stowarzyszenie JMM wraz z partnerami czynnie wspiera lekcje WF w szkołach. W tegorocznej IV edycji programu "WF na 100%"  bierze udział 1688 uczniów z 8 gimnazjów: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 7 w Zespole Szkół nr 3, Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół nr 4, Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół nr 1 i Gimnazjum nr 11.


Celem Programu jest promowanie wśród uczniów aktywnego uczestnictwa w zajęciach wf - u i zachęcanie, by w ten sposób młodzież dbała o swoje zdrowie i kondycję. Organizatorem programu jest Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto, a partnerami Zespół Lecznictwa Otwartego sp. z o. o. w Jaworznie, Urząd Miejski w Jaworznie, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Jaworznie oraz doradca metodyczny z wychowania fizycznego.
Rywalizacja nabiera tempa, a frekwencja pokazuje, że szkoły bardzo aktywnie zaangazowały się w promowanie aktywności fizycznej, po trzech miesiącach rywalizacji, tj. od listopada 2016 r. do stycznia 2017 r. wyniki frekwencji kształtują się następująco:

Clipboard01


Zachęcamy uczniów do pełnej mobilizacji, gdyż ostateczny wynik rywalizacji nie jest jeszcze przesądzony.

Wszystkie szczegóły na stronie programu http://www.wfna100procent.pl/