Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziękujemy za wspólną zabawę

DSCF6252Dzień Dziecka na Rynku przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów i mieszkańców. Tłumy jaworznian ze swoimi pociechami miały okazję skorzystać z masy atrakcji, jakie przygotowało Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto.

Na płycie Rynku każdy w ten dzień mógł znaleźć coś dla siebie. Były gry planszowe, malowanie buziek, kolorowanki, a nawet instrumenty muzyczne. Mali artyści, sportowcy, czy naukowcy - wszyscy oni świetnie się bawili, grając na perkusji, tworząc kolorowe dzieła sztuki, czy podnosząc piłeczkę "siłą woli". Można było pośpiewać, pomalować paznokcie, czy zafundować sobie szaloną fryzurę. Był kącik dla tych bardziej skupionych - tam każdy mógł rozegrać partyjkę szachów, ale i było mnóstwo miejsca do szalonych zabaw. Ze sceny płynęły miłe dźwięki, a małe tancerki zapierały dech w piersiach swymi wyczynami. Przez te kilka godzin Jaworzno wyjątkowo mocno tętniło życiem i zamieniło się w bajkowy świat. Po płycie Rynku chodziły postaci z bajek, a specjalnie dla dzieci zaserwowano darmową pizzę i lody. Masa atrakcji, jaka czekała na najmłodszych tego dnia, na pewno przypadła do gustu każdemu dziecku. Dzień Dziecka na jaworznickim Rynku, to już bezsprzecznie konieczna tradycja - nie wyobrażamy sobie przyszłego roku bez tej doskonalej imprezy.

 

Serdecznie dziękujemy naszym niezastąpionym partnerom, którymi byli: 

 

My Day Anna i Sebastian Pycia

Grzegorz Stano
DJ Martin

MBP Jaworzno
Fabryka Talentów
KMP Jaworzno
MDK
Al Medica
CKP
Apteka Damian
Skok Jaworzno
Art-Com
Biuro Land
Fryzolandia
Centrum Edukacyjne Tamariki
Pizzeria 2-ka
Malutkie Misie
Przedszkole Pod Arkadami
SKEF
Africana Cafe
Jumbo
OSP Osiedle Stałe
Panpixel Sabina i Wojciech Zuber
Kogel - Mogel
Wakacje.pl
Przedszkole Zaczarowany Domek
KS Sparta Jaworzno
Centrum Atletyki i Sportów Walki Athletes Forge
Morigal.pl
Oriflame
BHP-HT
Nailed it!
MMJ – Bractwo Rycerskie Ziemi Jaworznickiej
PSS Społem
Europartner
Moje Jaworzno
Extra Jaworzno
harcerze
Młodzieżowa Rada Miasta
Klub Szachowy Jaworzno

Niezawodna drużyna JMM wraz z Tomaszem Łakomskim na czele!

 

Galeria zdjęć dostępna tutaj: http://www.jmm.jaworzno.pl/galeria2