Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Kartka dla mamy"

kartkadm15Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto wraz z portalem www.mojejaworzno.pl serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z klas od 1 do 3 do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę - laurkę dla mamy.

Zbliżający się dzień mamy - 26 maja, to doskonała okazja, by dzieci popisały się swoimi talentami plastycznymi. Dużą uwagę oceniający będą zwracali na to, czy prace zostały wykonane samodzielnie przez dzieci, czy widoczna będzie pomoc starszych. Podczas dwóch etapów konkursu wybrane zostaną najciekawsze kartki. Oceniać będą zarówno jaworzniccy artyści, jak i czytelnicy portalu www.mojejaworzno.pl, za pomocą smsów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=247 

Kilka zdjęć dostępnych jest również w naszej galerii: http://www.jmm.jaworzno.pl/galeria2